Víkendové kolo KP napoví, kdo to s útokem na čelo myslí vážně!

13.10.2011 20:17

Už jen tři kola zbývají sehrát v rámci podzimní části Krajského přeboru. V aktuálním 11. kole nečeká ani jeden z prvních čtyř týmů tabulky lehký soupeř. Nejlepší pozici bude mít ale vedoucí Stará Říše.

 Okříšky - Čáslavice
Hosty čeká další pikantní derby. Zatímco doma Čáslavice v letošní sezoně ještě neprohrály, venku je jejich bilance o poznání horší. Nováček soutěže dokázal   získat jen tři body za vítězství v Nové Vsi. V magnetu 11. kola už budou moci hosté využít služeb disciplinárně potrestaných hráčů záložníka Marcela Šimka a  Tomáše Kalaye. Nepředpokládá se ale, že by kouč Filipský oba hříšníky okamžitě nasadil do základní sestavy. Okříšky na svého sobotního soupeře ztrácí čtyři  body. Domácí z posledních dvou zápasů vydolovali jen jeden bod.

 Žirovnice - Ždírec n.D
Domácí fotbalisté už tři zápasy v řadě neprohráli. Zatímco venku si v těchto duelech vždy připsali remízu 2:2, doma bodovali naplno. Jenže teď čeká Žirovnici aktuálně třetí celek tabulky, který dvakrát v řadě vyhrál a navíc ani neinkasoval.

H. Brod - Jemnicko
Na výhru domácí čekají už čtyři zápasy, ale v rámci 11.kola přivítají soupeře, který v posledních zápasech ukazuje formu. Hlavně jemnický universál FFrantišek Kříž se potkal s formou, se kterou by se nemusel stydět ani v soutěži o patro výš. Jemnicko neprohrálo už čtyři zápasy v řadě.

Pacov - Polná
Hostům se venku ani zdaleka nedaří tak, jako doma. Domácí už navíc musí zabrat, protože tři kola před koncem podzimu se krčí tři body od posledního místa v tabulce. Naopak nováček soutěže může být maximálně s bodovým ziskem spokojen. Má na kontě 19 bodů a tím pádem mu patří před víkendovým utkáním šesté místo v tabulce.

St. Říše - V.Bíteš
Podle postavení obou celků v tabulce by se mělo jednat o jednoznačný zápas, který by měl skončit vítězstvím svěřenců Luďka Kovačíka. Hosté ale v posledních zápasech ukazují, že jdou výkonnostně nahoru. Tak uvidíme.

Nová Ves - Budějovice
Brankář Nové Vsi Jiří Fuksa zavinil ve druhém zápase po sobě faulem penaltu. Zatímco proti Čáslavicím rozhodčí vytasil pouze žlutou kartu, v Bystřici už musel gólman posledního celku soutěže pod sprchy. Moravské Budějovice měly velmi slušný start do soutěže, teď už ale třikrát v řadě prohrály. V mírné výhodě přesto budou domácí.

Jaroměřice - Bystřice
Domácí tým čeká na vítězství už pět zápasů. Navíc poslední tři nezaznamenal ani bod, a to pro tým trenéra Petra Kylíška znamenalo jediné, pád až na předposlední místo tabulky. Naopak Bystřice naplňuje roli favorita soutěžního ročníku a druhá pozice je toho důkazem.

Humpolec - Herálec (HB)
Mezi oběma soupeři je osmibodový rozdíl, přičemž náskok drží pátí domácí. Humpolec ale už dva zápasy v řadě nevyhrál. To Herálec ze stejného počtu zápasů vytěžil čtyři body. Favoritem je ale samozřejmě Humpolec.