sezóna začala body

25.03.2012 20:32

BYSTŘICE – ČÁSLAVICE   2:0 (1:0)

GÓLY: Zbytovský (pen),Prášil

V první jarním zápase jsme na domácí půdě přivítali ambiciózního nováčka Čáslavice-Sádek se kterým jsme na podzim prohráli na jejich hřišti zaslouženě 3:0.Proto se čekalo zajímavé utkání ve kterým domácí celek chtěl  odčinit tuto porážku a zasloužit se o to, aby 3body zůstali doma.

Utkání začlo ve velkém tempu a mírným náporem domácích kdy mez 10-14 minutou stál sám před hostujícím golmanem Miloš Prášil, ale ani jednou neuspěl.
Rozhodující moment utkání přišel v 17.minutě.Tomáš Krošlák nádherně vysunul Holého,který postupoval sám na hostujicího golmana, udělal mu kličku a brankář ho fauloval.
Rozhodčí neváhal ani minutu a okamžitě nařídil penáltu a hostujicího brankáře poslal do sprch.K udivení všech na úrovni KP hosté neměli náhradního brnakáře a do brány tak musel hráč z pole.
Po vykázání jednoho z funkcionářú hostů na tribunu pro urážku rozhodčího a nachystání hráče do brány se k míči postavil Zbyťák a zkušeně poslal domácí do vedení.
V té chvíli zasloužené.
Domácí diváci si mysleli, že od této situace jsou tři body doma a bude tento zápas jen otázkou skóre,ale nebyla to pravda.
Domácí hráči  jako by přestali hrát a udělat  tři přihrávky za sebou bylo nad jejich síly.
Ve druhé půlce se obraz hry moc nezměnil.
Domácí byli bezzubé v koncovce z rychlích brejků.A proto začali vystrkovat růžky hosté a celkem výrazně.
Mezi 70. -80. Minutou vytáhla domácí brankář Dudáš 3 vynikající zákroky po chybách domácí a zachránil tak tři body pro domácí.
Uklidnění pro Bystřici přinesl Práša kdy po dlouhém výkopu Dudyho šel sám na brankáře a střelou k tyči pečetil výsledek.
To hosté opět neunesli a po další urážlivém výkřiku směrem k HR byl druhý funkcionář vykázanej na tribunu.