Rozhodnuto Bystřice jde do Divize!!!!!!!!!!!!

02.07.2012 14:53

Vysočina - Až poslední kolo krajského přeboru rozluštilo všechny důležité tajenky. Přeborníkem v letošní sezoně a právo hrát divizi si vybojovala Bystřice. Se soutěží se naopak loučí Herálec. Uvolněná místa zaplní Chotěboř a Náměšť-Vícenice.

JEMNICKO BYSTŘICE 1:3

Domácí do zápasu nastoupili s cílem soupeře hrajícího o postup do divize potrápit. Ovšem Bystřice od začátku prokazovala své kvality a v úvodních minutách dvakrát nastřelila tyč, jednou Zbytovským a podruhé Prášilem. Lídr soutěže se ujal vedení v 11. minutě zásluhou Krošláka. Ve 23. minutě srovnal po trestném kopu Tomáše Krejči Kříž. Ve 28. minutě neproměnil pokutový kop hostující Zbytovský. O minutu později si neúspěšný exekutor penalty vše vynahradil. Zbytovského střela z dálky byla tečovaná a skončila za Kopečkovými zády. Jemnicko se chtělo ve druhém poločase pokusit o zvrat, ale jejich naděje na zvrat zchladil už v 52. minutě Illek, který po přímém kopu ze 30 metrů trefil přesně levý horní roh. Hosté si ve zbytku zápasu výsledek znamenající postup pohlídali a zaslouženě mohou slavit.

Góly:23. Kříž 11. Krošlák, 29. Zbytovský, 52. Illek.

Rozhodčí: Švehla. ŽK: 4:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2.

Jemnice:Kopeček Máca, Koutný, Kříž, Kelbler (55. Štumfol) Grün, T. Krejča (79. Bastl), M. Krejča, Tesař Habr, Šplíchal

Bystřice:Dudáš Hrubeš, Chocholáč, Vícha, Mitáš Krošlák (74. Nepejchal), Zbytovský, Padrtka, Illek (89. Veselý) Prášil (79. Cacek), Holý.

Nejlepší hráči:Kříž Zbytovský, Illek.