Morav.Budějovice - Bystřice 0:1

09.04.2012 09:37

gól: Prášil

Rozhodčí: Švehla - Bína, Svoboda

ŽK: Šplíchal, Stehlík, Kyzlink

Klouda - Buďa, Toman, Busta (49. Stehlík), Novotný - Kyzlink, Pařízek, Šplíchal, Škoda - Veselý, Černý Mar.

Trávníček - Vícha, Chocholáč, Veselý, Mitáš - Krošlák (80. Špatka), Illek, Zbytovský, Sklenář - Holý, Prášil (88. Padrtka)

První poločas utkání se hrál pod taktovkou hostí a již v 6. minutě vykopával Busta lob Prášila z prázdné brány. O čtvrt hodin později pronikl obranou domácích Zbytovský a Busta na poslední chvíli hasil jeho šanci odkopem na roh. Ve 28. minutě volil Prášil ve vápně místo střely zbytečně další příhrávku a připravil tak hosty o další šanci vstřelit branku.
Skóre se měnilo ve 42. minutě. To si míč k trestnému kopu z levé strany připravil Zbytovský a jeho prudký centr do vápna prodlouži hlavou na vzdálenější tyč Prášil.
Ve druhém poločase domáci hru opticky v poli srovnali, ale hostujícímu brankáři moc práce nepřipravili. A tak se musel činit opět domácí golman, když po hodině hry pádem pod nohy likvidoval další průnik Zbytovského. Závěrečnou šanci utkání pak měli na kopačkách opět hosté v 85. minutě. Na samotného obránce domácích postupovali čtyři hráči hostí, ale Prášil tentokrát volil zbrkle střelu mimo branku místo další nahrávky.