KP zažije v neděli zápas podzimu. Střetne se první s druhým!

29.09.2011 18:01

Zapomeňte na jakýkoliv jiný nedělní program. V neděli v 15 hodin musíte být ve Staré Říši, kam přijede v rámci 9. kola Krajského přeboru Bystřice. Půjde o souboj první s druhým týmem tabulky nejvyšší krajské soutěže a navíc o duel nejvážnějších adeptů na postup do divize.

 

St. Říše - Bystřice
Zápas podzimu, šlágr celého aktuálního víkendového kola se odehraje v neděli ve Staré Říši. Oba mančafty na prvních dvou místech dělí od sebe jenom horší skóre. Domácí už sedm zápasů v řadě nepoznali hořkost porážky a dva zápasy v řadě před vlastními fanoušky ani nedostali branku.

Nová Ves - Čáslavice-Sádek
Hosté se představí ve žďárské Nové Vsi, která se po deseti odehraných duelech krčí na posledním místě tabulky. „Cíle do Nové Vsi? Určitě jedem pro tři body. S žádným jiným cílem na půdu posledního týmu tabulky nemůžeme jet,“ říká rezolutně obránce Tomáš Brabenec.
Jenže všechny body z horké půdy soupeře, který nasbíral jen polovinu bodů než Čáslavice, dokázal odvézt v prozatímním průběhu soutěže jen Havlíčkův Brod. Černé kočky se v duelu budou muset obejít bez služeb Marcela Šimka, který byl v Jemnici vyloučen. Disciplinární trest běží dál i Tomáši Kalayovi.
Otázkou bude i zdravotní stav útočníka Jiřího Rygla, který vynuceně střídal v polovině druhého poločasu. „To by byla velká ztráta,“ věří Brabenec, že se bojovník s devítkou na dresu dá zdravotně do neděle do pořádku a bude trenéru Františku Filipskému k dispozici. Více na https://www.caslavice-sadek.cz

Žirovnice - Budějovice
Dva zápasy v řadě už domácí nebodovali a tak svěřenci Leoše Mitase chtějí navázat v domácím prostředí na výkon proti Čáslavicím a znovu před vlastními fandy brát tři body. Hosté venku ještě nevyhráli a poslední dva zápasy na hřišti soupeře nebodovali vůbec.

Okříšky - Herálec (HB)
Z posledních dvou zápasů domácí vytěžili čtyři body a tím pádem neprohráli. Navíc na vedoucí duo ztrácí tři body, takže v případě úspěchu proti papírově slabšímu Herálci se mohou posunou v tabulce do pater nejvyšších. Navíc hosté se budou otřepávat z debaklu proti Bystřici.

Ždírec n.D - Sap. Polná
Domácí už musí zabrat. Oba zápasy venku prohráli a přišli o pozici lídra tabulky. Mají k tomu takřka ideálního soupeře. Nováček z Polné venku získal prozatím jen jeden bod. I tak se ale stále pohybuje v klidném středu tabulky.

Pacov - V.Bíteš
Dva zápasy na domácí půdě Pacov nedokázal bodovat naplno, ale ve středu dokázal loupit překvapivě v Jaroměřicích. Ve Velké Bíteši se ale rozjel kanonýr Jirgl. Hosté mají fazónu už čtyři zápasy v řadě nepoznali, co je to porážka.
 

Jaroměřice - Jemnicko
Už tři zápasy v řadě domácí nebodovali naplno. Naopak hosté si ve středu zvedli sebevědomí, když dokázali vyprášit před vlastními fanoušky rekordním přídělem 7:0. Domácí od vypuknutí šetření korupční aféry doma po každé od zápasu s Okříškami zatím vždy prohráli.

H. Brod - Humpolec
Domácí už dvakrát po sobě nezískali ano bod. Navíc jejich střelecká potence je žalostná. Ani v jednom z duelů totiž nevsítili branku a tím pádem může Humpolec jet na horkou půdu poměrně v klidu. Má totiž formu čtyři zápasy v řadě boduje a má ideálně připravenou půdu proto, aby bodoval i tentokrát.