Dorostenec Padrtka zničil Šebkovice hattrickem

18.10.2011 20:33

BYSTŘICE B ŠEBKOVICE 4:1

Domácí začali utkání velmi dobře a prosadili se hned z první gólovky. Ve 23. minutě utekl obraně Horák, odcentroval na první tyč, kde byl připravený Padrtka, 1:0. Stoprocentní šanci poté zahodil Fulneček. Tři bystřičtí se totiž řítili na osamoceného gólmana Kubu, který z tohoto přečíslení překvapivě vyšel s čistým štítem. Místo pohodlného vedení přišlo srovnání. Domácí stoper špatně odkopl míč, toho se ujali šebkovičtí, byli faulováni a rozhodčí ukázala na značku pokutového kopu, z níž Petr Durda nezaváhal.

Vyrovnávací branka jakoby domácí zaskočila. Z letargie je probrala až série tří střídání, po nichž se začal obraz hry opět překlápět v jejich prospěch. O výsledku pak rozhodl desetiminutový úsek hry, který vyzněl 3:0 pro Bystřici. Po trefách Čecha, se zaskvěl i levý bek Padrtka, jenž se pohledně uvolnil přes střed pole, mazácky si položil brankáře a chytrým lobem uzavřel výsledek na 4:1. Ukázkovou trefou navíc dokonal svůj hattrick. „Střídající hráči oživili průběh hry a zejména dorostenec Karásek byl hodně vidět. Celkově se dá říci, že o naší výhře rozhodli dorostenci,“ chválil své mladíky kouč Jan Dufek.

Góly: 23., 80. a 85. Padrtka, 75. Čech - 34. Durda (PK). Rozhodčí: Krymová. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Bystřice B: Zbraněk Kozáček (55. Zítka), Andrejs, Lukš, Padrtka Cacek, Fulneček (46. Čech), Svoboda, König Horák, Špatka (55. Karásek).