Bystřice se opět dotáhla na Starou Říši

18.10.2011 20:31

JAROMĚŘICE BYSTŘICE 0:3

Po čtvrthodině hry našel Holý centrem Krošláka, který si jedním dotekem zpracoval míč a druhým poslal Bystřici do vedení. Pak mohli domácí vyrovnat, ale Trávníček hlavičku Neumanna vyrazil. Za nedlouho musel na druhé straně na zem Chalupa po Illkově střele. Jeden z nejdůležitějších okamžiků nastal těsně před pauzou, kdy z bezprostřední blízkosti hlavičkoval Kopeček, ale Trávníček jeho pokus vyrazil.

Hosté zvýšili na začátku druhého dějství. Holý svou akci zakončil střelou vedle, ale míč stačil doběhnout Prášil a z ostrého úhlu uklidil míč do sítě. Poté měl tutovku Neumann, který postupoval sám na bystřického brankáře, ale Trávníček jej vychytal. Poté mohl zvýšit Illek, ale jeho střelu Chalupa vyrazil. Bystřice byla produktivnější. V 68. minutě Prášil uličkou vybídl ke skórování Holého, který se v takových situacích nemýlí 0:3.

Góly: 15. Krošlák, 49. Prášil, 68. Holý. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 3:0. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Jaroměřice: Chalupa Hambálek (55. Ošmera), Václavek, Z. Karásek (75. Hutař), M. Karásek Míča, Kopeček, Musil, Kotačka (59. Rambousek) Novotný Neumann.

Bystřice: Trávníček Hrubeš, Veselý, Vícha, Mitáš Z. Sklenář Krošlák (78. Cacek), Zbytovský (72. Čech), Illek Prášil, Holý.

Nejlepší hráči: Chalupa Trávníček, Illek.