Zbytovský sestřelil Herálec

29.09.2011 17:59

HERÁLEC HB BYSTŘICE 0:6

První desetiminutovka patřila domácímu Herálci, který se dostával před branku soupeře. Záhy však zaútočila Bystřice a první střelou v zápase se dostala do vedení. Když potom Mašek poslal zkratovitou přihrávkou do sóla Holému, bylo to už 0:2. Do poločasu se ještě prosadil z penalty hostující Zbytovský a s domácími to vypadalo špatně. Po přestávce nejprve zahodil šanci herálecký Filipský, ale potom už Bystřice na hřišti kralovala. Nejprve čtvrtý gól vstřelil Prášil a Zbytovský dvěma zásahy završil svůj hattrick.

Góly: 6. Prášil, 15. Holý, 36., 69. a 78. Zbytovský (první z PK), 63. Padrtka. Rozhodčí: Švehla, ŽK: 4:1. Diváci: 120. Poločas: 0:3.

Herálec: Koubek Vácha, Klement, Martínek (68. Paclík), J. Stojan Hrala, Ganobjak, Mašek, Filipský Pátek (75. Dvořák), L. Stojan (68. Komůrka).

Bystřice: Mrňous Vícha (64. Hrubeš), Chocholáč, Veselý, Mitáš Z. Sklenář, Zbytovský, Padrtka (66. Cacek), Krošlák Prášil, Holý (66. Čech).

Nejlepší hráči: Zbytovský, Mitáš, Vícha.