VÝSLEDKY HALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH PŘÍPRAVEK 28. ledna 2012 - Bystřice n.P.

02.02.2012 19:55

Skupina A :    1. SK Bystřice n.P.                   Skupina B :   1. SFK Vrchovina Nové Město n. M.

                      2. Sokol Jimramov                                        2. SK Masokombinát Polička

                      3. FC Velké Meziříčí                                      3. Sokol Bílovice nad Svitavou

                      4. FK Mladá Boleslav I                                   4. FK Mladá Boleslav II

                       

 

Základní skupiny  :

 

                  Skupina A                                                            Skupina B

  Bystřice n. P.   -   Ml. Boleslav      0:7                         Vrchovina        -   Ml. Boleslav II      1:6

  Jimramov          -   Vel. Meziříčí    0:5                          Polička             -   Bílovice n. S.     1:4

  Bystřice n. P.    -   Jimramov        2:3                         Vrchovina        -   Polička               4:2

  Ml. Boleslav I  -  Vel. Meziříčí        3:1                         Ml. Boleslav II -   Bílovice n. S.         1:2   

  Vel. Meziříčí    -   Bystřice n. P.     8:0                         Bílovice n.S.    -   Vrchovina            2:1

  Jimramov         -   Ml. Boleslav I  0:10                         Polička             -    Ml. Boleslav II    0:8   

                     

      

 

         Vyřazovací část  :

 

O 5. až 8. místo        3A   -    4B         Jimramov         -          Polička               0:3

 

                              4A  -    3B        Bystřice           -          Vrchovina            2:3 p. k.

 

 

O 1. až 4. místo        1A  -    2B         Ml. Boleslav I  -          Ml. Boleslav II         7:4

                   

                              2A  -   1B        Vel. Meziříčí    -          Bílovice n. S.            7:2

 

           

 

                        o 7. místo                    Jimramov         -          Bystřice n. P.       3:2  

 

                        o 5. místo                    Polička -          Vrchovina                       4:3  

 

                        o 3. místo                    Ml. Boleslav II-           Bílovice n. S.         2:1

 

                        o 1. místo                    Ml. Boleslav I  -          Vel. Meziříčí        6:1

 

 

 

Nejlepší brankář : Marek Malata  - FC Velké Meziříčí

Nejlepší střelec   : Michal Mašek - FK Mladá Boleslav I