Veselý vychytal 3 body

20.09.2011 20:41

PACOV BYSTŘICE 1:2

Hosté byli v prvním poločase lepší, vytvořili si více šancí, ale v 38. minutě jim muselo zatrnout. Na jejich branku postupoval osamocený Pěknic a gólman Dudáš musel ještě před pokutovým územím zatáhnout za záchrannou brzdu. Následovala červená karta a pro Bystřici nepříjemná situace, protože přijela pouze s jedním brankářem.

Mezi tyče tak musel Veselý, jindy obvyklá opora zadních řad. Pacov chtěl po přestávce početní výhodu využít, začal útočně, ale do šance se nedostal. Naopak na druhé straně po dlouhém nákopu zaváhal Plachý a Holý poslal hosty do vedení. To potvrdil Prášil, který se po zbavení obránce trefil krásně do šibenice.

Pacov stačil snížit Pěknicem, ale na závěrečný nápor už se nezmohl.

Góly: 82. Pěknic 55. Holý, 68. Prášil. Rozhodčí: Pfeiffer. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (38. Dudáš). Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Pacov: Plachý Miskai (70. Váňa), Kerouš, Zíka, Mařinec Stejskal, Kostroun, Jakub Vlach, Šlechta (61. Hrobský) Přibyl (30. L. Rybčák), Pěknic.

Bystřice: Dudáš Hrubeš, Chocholáč, Vícha, Mitáš Krošlák, Zbytovský, Padrtka (40. Veselý), Illek Holý (73. Z. Sklenář), Prášil (86. Čech).

Nejlepší hráči: Zíka Illek, Prášil.