Vedoucí celky jen remizovaly. Špička se vyrovnává!

30.04.2012 14:42

Fotbalisté vedoucí Bystřice a hned za ní umístěné Staré Říše remizovali o víkendu 1:1 a vzhledem k tomu, že třetí Humpolec a čtvrtý nováček z Čáslavic-Sádku vyhrál, čelo tabulky devět kol před koncem je stále otevřené.

SAPELI POLNÁ - VELKÁ BÍTEŠ 1:1
Zatímco na podzim domácí na svém stadionu bodovali jen za tři body. Na jaře už před vlastními diváky ztratili body podruhé. Tentokrát za remízu s průměrnými hosty. Nováček tabulky měl sice více ze hry, ale neproměnil šance.

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU 2:3 (2:1)
V první půli se dostali domácí do dvoubrankového vedení, o které však přišli vlastní brankou. Ve druhém poločase se pak hosté zlepšili a dokonale otočili výsledek utkání a odvezli si všechny tři body. Branky: J. Trnka, M. Černý – vlastní, Votava, Čalkovský. Rozhodčí: Stehlík. 60 diváků.

ČÁSLAVICE-SÁDEK - ŽIROVNICE 1:0 (1:0)
Domácí zaznamenali důležité třetí vítězství v řadě a jako jediní zůstávají v této sezóně doma neporaženi. Pro černé kočky to ale bylo šťastné vítězství o které se museli strachovat až do poslední vteřiny. Hosté dvakrát nastřelili břevno domácí branky. Branka: Vacek. Rozhodčí: Dlouhý. 230 diváků.

JEMNICKO - STARÁ ŘÍŠE 1:1
V tradičně vyhecovaném zápase, ve kterém padly tradičně i červené karty, domácí v první poločase byli pod tlakem hostů, ale Stará Říše kromě gólu z penalty a jednoho bodu za remízu z utkání více nevytěžila. Ztrátu na čelo tabluky nesnížila a navíc přišla o vyloučeného Brnického.

HERÁLEC (HB) – NOVÁ VES 1:3
V utkání dvou týmů z úplného chvostu tabulky se překvapivě více dařilo v té době posledním hostům. Domácí působili odevzdaně. Utkání ale nenabídlo pohledný fotbal, ale v koncovce byli produktivnější hráči ze Žďárska.

HUMPOLEC – JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU 2:0 (0:0)
Po bezbrankové první půli si zajistili domácí vítězství díky dvěma brankám. Domácí potvrdili roli favorita a hostům ukončili sérii vítězných zápasů. Branky: Čihák, Pecha. 150 diváků.

HAVLÍČKŮV BROD – OKŘÍŠKY 0:0
Ani jednomu celku se nepodařilo rozvlnit soupeřovu síť a zápas tak skončil spravedlivou remízou. Utkání nenabídlo pohledný fotbal, ale spíše urputný boj bez výraznějších šancí na jedné či druhé straně. Rozhodčí: Šula. 100 diváků.