ROZLOSOVÁNÍ HALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH PŘÍPRAVEK SOBOTA 28. ledna 2012 - Bystřice n.P.

26.01.2012 15:13

Skupina A :    1. SK Bystřice n. P.                  Skupina B :    1. SFK Vrchovina Nové Město n. M.
                     2. Sokol Jimramov                                         2. SK Masokombinát Polička
                     3. FC Velké Meziříčí                                        3. Sokol Bílovice nad Svitavou
                     4. FK Mladá Boleslav I                                     4. FK Mladá Boleslav II
          

Základní skupiny  :

  Začátek   Los                   Soupeři                          Začátek                  Soupeři
  9.00 hod.  1-4    Bystřice         -   Ml. Boleslav I            9.17 hod.              Vrchovina       -   Ml. Boleslav II

   9.34         2-3    Jimramov       -   V. Meziříčí                 9.51                      Polička            -   Bílovice n. S. 

  10.08        1-2    Bystřice         -   Jimramov                 10.25                     Vrchovina       -   Polička

  10.42        4-3    Ml.Boleslav I    -   V. Meziříčí                10.59                     M. Boleslav II -  Bílovice n. S.   

  11.16        3-1    V. Meziříčí        -   Bystřice                  11.33                      Bílovice n. S.   -   Vrchovina  

  11.50        2-4    Jimramov        -   Ml. Boleslav I            12.07                     Polička             -   Ml. Boleslav II   
              
      

Mužstvo uvedené jako domácí  útočí na branku u horolezecké stěny !

    Vyřazovací část  :

12.24 hod.               3A ……………..……   -    4B …….………….…….

12.41                      4A …………..….......    -    3B ………………..…….    

12.58                      1A ……………..……   -    2B ………….…….…….     

13.15                      2A …………….….…   -   1B ……..………………..    
 
    
13.32                     o 7. místo …………..……….   -     ………………………….


13.49                    o 5. místo ……….…..……….   -     ………………………….


14.06                    o 3. místo ……….……...…….   -    ………………………….


14.23                    o 1. místo ………….………….   -    ………………………….


Doba hry v základních skupinách je 15 minut. Ve vyřazovací části může být upravena dle časového vývoje turnaje.