první tři body pro béčko

15.08.2011 19:14

BYSTŘICE B – STAŘEČ 3:2

Souboj nováčků nabídl atraktivní podívanou. Týmy předváděly útočnou kopanou plnou šancí před oběma brankami. Diváci byli také brzy odměněni úvodním brankou, která byla vskutku parádní. König se pokusil o zakončení nůžkami, které mu ne zcela vyšly, ale ještě v pádu trefil míč podruhé a přesně – 1:0.

Hosté brzy vyrovnali Malým, který po autovém vhazování obešel dva soupeřovi obránce i gólmana. Rovněž druhá branka domácích byla výstavní. Špatka individuálně vymýchal obranu hostů a levačkou namířil přesně k tyči Smetanovy branky. Bystřičtí hráči poté šli do dvoubrankového vedení, když svoji druhou branku v utkání přidal König.

Ještě do přestávky však bylo sníženo. Michal Vodička si zaběhl za zkoprnělou obranu domácích a hlavou upravil na 3:2. Rovněž ve druhém poločase pokračovala útočná hra na obě strany, další branky však už nepadly.

V závěru k měli blízko hosté, kteří ve vápně Bystřice domácí zle svírali. Vyrovnat mohl těsně před koncem i hostující gólman Smetana, který ale nastřelil jen svého kolegu v domácí brance.

Góly: 15. a 40. König, 38. Zítka – 25. Malý, 42. Michal Vodička. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 3:2.

Bystřice B: Dudáš – Hrubeš, J. Dufek, M. Svoboda, Zítka – Karásek (56. M. Nepejchal), Horák, Špatka, König – Andrejs (73. Palosz), Lukš (58. J. Hájek).