přestřelka pro domácí

22.05.2012 20:41

BYSTŘICE B JAKUBOV 7:3

Hodně divoké utkání si nechali ujít diváci v Bystřici, kde fotbalisté odměnili hrstku nehokejových fandů deseti zásahy.

Domácí byli od začátku lepší, po jednom z brejků však znenadání inkasovali. Bystřice ale hned vzápětí vyrovnala Padrtkou a Königem ještě do přestávky otočila výsledek.

Po změně stran se rezerva krajského týmu vzepjala k produktivitě a během pěti minut zvýšila na 4:1. Jakubov neskládal zbraně a díky dobře odehrané čtvrthodině snížil nejdříve Veselský a hned po něm Matušina, 4:3. Závěr ale patřil opět Bystřici, která přidala ještě tři branky a v pohodě dokráčela k vysokému vítězství 7:3.

Góly: 18. a 76. Padrtka, 27. König, 46. a 80. Špatka, 48. Fulneček, 83. Horák 17. Pavel Dvořák, 55. Veselský, 57. Matušina.

Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 0:0. Diváci: 10. Poločas: 2:1.

Bystřice B: Zbraněk Andrejs, Lukš, Hrubeš (46. Zítka), Kozáček König, Padrtka, Nepejchal (46. Fulneček), Cacek Horák, Špatka.

zdroj:Ždarský deník