Prášil sestřelil Žirovnici

29.09.2011 17:58

BYSTŘICE ŽIROVNICE 4:1

Podle výsledku to vypadá, že se v Bystřici odehrál jednoznačný zápas. Utkání ale bylo dlouho otevřené. Domácí poslal po rohu do vedení Vícha. Po hodině hry už hosté začali sázet na ofenzivu a hráli jen na tři obránce. To dokonale vyhovovalo Prášilovi, který během patnácti minut zkompletoval hattrick. Žirovnice ale na každý jeho gól odpověděla zahozenou šancí. Poprvé neproměnila penaltu, poté nastřelila tyčku a v závěru rozezvučela Trávníčkovo břevno. Zaslouženou branku tak paradoxně vsítila po hlavičce domácího Víchy, který nešťastně přehodil vyběhnuvšího Trávníčka.

„Pro soupeře to je krutý výsledek. Nám se moc nedařilo ve středu pole a naštěstí jsme se prosadili v útoku,“ těšilo bystřického kouče Karla Fencla.

Góly: 18. Vícha, 69., 79. a 84. Prášil 86. vlastní Vícha. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Bystřice: Trávníček Hrubeš, Vícha, Veselý, Mitáš Padrtka (78. Karásek), Illek, Zbytovský, Z. Sklenář Prášil, Krošlák (75. Čech).

Žirovnice: Tomíšek Časta (65. Svoboda), Kuš (88. Makovička), P. Houška, Kněžínek Dvořák, T. Houška, Dýnek, Staněk Pahr, Pokorný.

Nejlepší hráči: Prášil, Mitáš Pahr.