Nováček šokoval favorita z Bystřice

15.08.2011 19:11

ČÁSL.-SÁDEK – BYSTŘICE 3:0

Domácí proti favorizovanému soupeři neměli co ztratit, a tak nastoupili beze strachu. To se Čáslavicím vyplatilo a hned v deváté minutě si Horváth vyměnil míč s Vackem a při postupu na branku střelou k tyči otevřel skóre. Hosté byli začátkem zaskočení, ale postupem času začali hrát pohledný fotbal. Bystřice měla územní převahu, ale bez výraznějších šancí.

Favorit zatlačil soupeře po změně stran, ale Čáslavičtí hrozili z brejků. Po jednom z nich byl v 56. minutě ve vápně faulován Bajgl a z nařízené penalty zvýšil tradiční exekutor brankář Dítě. Konečnou podobu dal výsledku v 73. minutě opět po rychlém kontru Čermák.

Góly: 9. Horváth, 56. Dítě (PK), 73. Čermák. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:4. Diváci: 200. Poločas: 1:0

Čáslavice-Sádek: Dítě – Novák, Zikmund, Brabenec, Pokorný – Vacek (90. Vybíral), Šimek (86. Kylíšek), Urban, Bajgl – Horváth (70. Bělák), Čermák.

Bystřice nad Pernštejnem: Trávníček – Choholáč, holý, Vícha, Mitáš, Zbytovský, Veselý (60. Padrtka), Krošlák, Z. Sklenář (65. Čech), Prášil (79. Fulneček),