MOHELNO – BYSTŘICE B 3:4

13.09.2011 18:33

První poločas přinesl nejprve gól do domácí sítě, když ve 3. minutě nikým nehlídaný Andrejs křížnou střelou překonal brankáře Křišťála – 0:1. Domácí odpověděli o tři minuty později technickou střelou Mohelského. Skóre se do přestávky měnilo ještě jednou. Ve 39. minutě nakopnutý míč za bystřickou obranu zakončil únikem Vlasák – 2:1. Hostitelé po změně stran vedení navýšili, když v 58. minutě pohlednou akci zakončil Drápela. Hosté se vrátili do zápasu v 67. minutě, kdy střelou zpozašestnáctky snížil střídající Michal Svoboda. Bystřice vyrovnala v 83. minutě Zítkou a obrat dokonal v samotném závěru Hrubeš.

Góly: 6. Mohelský, 39. Vlasák, 58. Drápela – 3. Andrejs, 67. M. Svoboda, 83. Zítka, 90. Hrubeš. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Bystřice B: Zbraněk – Kozáček (80. J. Svoboda), Hrubeš, Lukš, M. Nepejchal (46. Zítka) – König, Horák, Špatka, Andrejs (46. M. Svoboda) – Fulneček, Cacek.