Jasná výhra v Okříškách

04.06.2012 16:50

OKŘÍŠKY BYSTŘICE 0:4

Domácí defenziva utrpěla trhlinu už v páté minutě, kdy se zranil pilíř obrany Voda, a to zjednodušilo hostům cestu ke třem důležitým bodům. Okříšky se prakticky celý první poločas bránily tlaku soupeře a dvě rány jim zasadil Prášil. Poprvé dostal dlouhý balón a ocitl se sám před Fialou a posléze bystřický kanonýr skóroval hlavičkou po rohu. A to ještě Fiala jednu obrovskou šanci zneškodnil, když ho Prášil zblízka neprostřelil. Hostitelé ve druhém dějství vyvinuli tlak, ale Jeřábek ani Zeman zblízka Trávníčka nepřekonali. Definitivní knokaut Okříškám zasadil Zbytovský, který zahrál výstavně přímý kop 0:3. Výsledek poté kosmeticky upravil nejlepší střelec zápasu Prášil, který tak zkompletoval hattrick.

Góly: 37., 45. a 76. Prášil, 65. Zbytovský.

Rozhodčí: Klement. ŽK: 1:2. Diváci: 230. Poločas: 0:2.

Okříšky: Fiala Brabenec, Tekal, Voda (5. Jeřábek, 77. Miroslav), Večeřa Tůma, Martin Řezáč, Dočkal, Jůza Rampír (46. Zeman), Kotrba.

Bystřice: Trávníček Krošlák (71. Kozáček), Veselý (80. Karásek), Chocholáč, Mitáš Nepejchal, Zbytovský, Z. Sklenář, Padrtka (74. Cacek) Prášil, Holý.

Nejlepší hráči: Prášil, Zbytovský, Holý.