DLOUHÁ SÉRIE DOMÁCÍ NEPORAZITELNOSTI SKONČILA

02.04.2012 20:32

Nedělní porážkou skončila nedobytnost domácí "STAJSKĚ TVRZE".Trvala bezmála tři roky,naposledy totiž Sapeláci prohráli doma v mistrovském utkání v sezóně 2008/2009 s týmem Humpolce "B" 1-2,utkání se hrálo 25.4.2009.
Je to obdivuhodná série a skončila se ctí.Sapeláci prohráli s velmi kvalitním soupeřem SK Bystřice.

SAPELI POLNÁ BYSTŘICE 1:3

Domácí začali aktivně v dobré pozici byl Barák, ale nedal. Polná byla při chuti, Rychtecký obešel gólmana a nahrál před branku, kde Zamazal s Mrokus netrefili míč. A tak udeřilo na druhé straně. Po faulu na Holého proměnil penaltu Zbytovský. Chvíli nato Sapeláci zaspali při rozehrání standardky a Holý tečí zvýšil na 2:0. Bystřici vyšel i vstup do druhé části. Po pár minutách se opřel do míče Veselý, a Koubek neměl nárok. Rušno bylo i před Dudášem. Na něm si nejdříve vylámal zuby Rychtecký, pak se po střele Zamazala rozezvučelo břevno. Marnost domácích v koncovce korunoval Vacek, který přehodil brankáře i branku. Až v závěru hlavičkoval po centru Špendlíčka Rychtecký.

Góly: 84. Rychtecký 17. Zbytovský (PK), 20. Holý, 53. Veselý. Rozhodčí: Straka. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas 0:2.

Sapeli Polná: Koubek Tržil, Černý, Špendlíček, Slezák (70. Fišer) Brnický, Vacek, Morkus, Barák Rychtecký, Zamazal.

Bystřice: Dudáš Vícha, Chocholáč, Veselý, Mitáš Krošlák (78. Karásek), Zbytovský, Illek (87. Padrtka), Špatka (64. P. Nepejchal) Prášil, Holý.

Nejlepší hráči: Barák Krošlák, Holý.