Derby rezerv vyznělo jasně pro Vrchovinu

29.08.2011 17:44

Derby rezervních týmů Vrchoviny a Bystřice nad Pernštejnem přilákalo ve 3. kole I. B třídy 150 diváků. Domácí si i přes rozpačitý výkon ve druhém poločase zajistili tři body a první podzimní výhru.

VRCHOVINA B – BYSTŘICE B 3:0

V prvním poločase měla Vrchovina jednoznačně navrch. Což korunovala dvěma góly Petra Follprechta. První nekompromisně zavěsil z dvanácti metrů pod břevno a při druhém pěkně přehodil gólmana Zbraňka. Bystřice byla i posléze pod tlakem, a byla ráda za poločasový výsledek 2:0.
Ve druhém dějství se domácí nepochopitelně stáhli, začali sázet na brejky, a tak Bystřice vycítila svou šanci. Snížit mohl v 78. minutě Horák, ale Kučírek jeho ránu výborně kryl a z rychlého brejku dorazil rezervu Bystřice třetím zásahem Komínek.

Góly: 8. a 35. P. Follprecht, 79. Komínek. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Vrchovina B: Kučírek – J. Skryja, Králíček, J. Sklenář, O. Poul – P. Blažíček, P. Šustáček (64. Chrást), Josífek, Kolařík (84. Mrkos) – Komínek, P. Follprecht (58. O.    Follprecht).

Bystřice B: Zbraněk – Vícha, Lukš, Hrubeš, Ryba (46. Nepejchal) – Cacek, Zítka, Fulneček (23. Andrejs), König (76. Svoboda) – Horák, Špatka.