Derby pro domácí,ale....

10.10.2011 18:42

BYSTŘICE NOVÁ VES 4:1

Už v 13. minutě to bylo po dvou gólech hlavou 2:0 a plány posledního týmu krajského přeboru se měly sesypat jako domeček z karet. Dvoubrankové manko Novou Ves ale paradoxně zvedlo a po půlhodině hlavičkoval Havlík po rohovém kopu do tyče. Domácí byli nadále uchlácholení vedením, a tak je za jejich profesorský výkon potrestal Čech, který byl ve vápně faulován a sám pokutový kop proměnil. O několik okamžiků později se řítil Holý na Fuksu, ten jej podrazil a už jen z kabiny sledoval, jak Zbytovský zvyšuje z penalty na 3:1. V závěru se ještě trefil střídající Špatka, a tak si hosté i přes solidní výkon odvezli vysokou porážku.

„Nová Ves v derby předvedla velmi dobrý fotbal, a pokud bude takhle pokračovat, určitě začne pravidelně bodovat,“ chválil svého soupeře domácí kouč Karel Fencl.

Góly: 4. Krošlák, 13. Prášil, 72. Zbytovský (PK), 87. Špatka 64. Čech (PK). Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (70. Fuksa). Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Bystřice: Trávníček Hrubeš, Veselý, Chocholáč, Vícha Krošlák (80. Čech), Zbytovský, Z. Sklenář (71. Špatka), Padrtka (75. Cacek) Holý, Prášil.

Nová Ves: Fuksa P. Šandera, Zdražil, Havlík, J. Bureš Nečas (71. Novotný), O. Šandera, M. Odřejka, Starý P. Bureš (84. Juda), Čech (71. Čížek). Nejlepší hráči: Zbytovský, Prášil, Holý.