Čelo tabulky Krajského přeboru dál zůstává našlapané!

10.10.2011 18:44

SAPELI POLNÁ – HUMPOLEC 3:2
Domácí potvrdili, že před vlastními fanoušky body neztrácejí. Stále tak drží na domácí půdě nepřetržitou šňůru vítězství. Hosté se od prvních miniut snažili o technickou a kombinační hru. Remíza by byla spravedlivější.

HERÁLEC (HB)- HAVLÍČKŮV BROD 2:1 (1:1)
Ve 21. minutě otevřeli skóre hosté trefou Hejkala. Těsně před koncem první půle vyrovnal na 1:1 domácí Fukan. Po změně stran dostal domácí do vedení Pátek. V 66. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Filipský. Hosté i přesto, že měli početní výhodu, už nedokázali vyrovnat. Branky: Fukan, Pátek – Hejkal. ČK: 66. Filipský. Rozhodčí: Svoboda. 110 diváků.

JEMNICKO - OKŘÍŠKY 5:2
Domácí od první minuty nenechali nikoho na pochybách, kdože si připíše tři body. Hosté s agresivním a důrazným napadáním domácích nevěděli rady a zaslouženě odjeli s prázdnou. Branky: Šplíchal, Krejča, Tesař, Kříž 2 – Řezáč, Kotrba. 250 diváků.

ČÁSLAVICE-SÁDEK – JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU 3:1 (0:0)
Hosté začali v Čáslavicích derby lépe. Po čtvrthodině postupoval na Dítěte Novotný, ale kapitána vychytal domácí gólman. O pět minut později zahrozili také černé kočky, když Vacek ulicí vysunul aktivního Bajgla, ale ten v tísni už Chalupu v brance Jaroměřic překonat také nedokázal.

O minutu později utekl rychlík Horváth, ale ani on stavem skóre nezahýbal. Největší šance v první půli se však narodila z kopaček hostí. Po standardní situaci se hosté málem ujali vedení, ale hlavička v 34. minutě některého z nich skončila těsně vedle pravé tyče Dítěteho branky. O čtyři minuty později pálil v dobré příležitosti ze strany mimo tři tyče hostující branky Čermák.

Do druhého poločasu nastoupil místo Horvátha na hrot útoku Jiří Rygl a tento tah se trenérskému štábu maximálně vyplatil. Právě tento forvard poslal Čáslavice po centru v 56. minutě do vedení. Po hodině hry domácí marně reklamovali u rozhodčího penaltu, ale ten po faulu na Buku nechal hru pokračovat.

V 63. minutě Rygl vybojoval na váhající defenzívě balón a sám ho pak poslal za bezmocného Chalupu – 2:0. Za dvě minuty pak ještě Bajgl z dobrých 20 metrů poslal jedovku, kterou brankář našel až v síti – 3:0.

Za šest minut domácí zazátkovali v obraně, toho využil střídající Hambálek a poslal z vápna míč tvrdou ranou do sítě – 1:3. V nervózním závěru měli hosté více ze hry, ale za zbytečné strčení do Běláka si vykoledovali pouze červenou kartu. Pod sprchy šel předčasně dvě minuty před koncem jaroměřický David Macháček. Branky: J. Rygl 2, Bajgl – Hambálek. ČK: 88. Macháček (JnR). Rozhodčí: Kliner. 200 diváků.

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - STARÁ ŘÍŠE 0:2 (0:1)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem. První branku vstřelili v 15. minutě, kdy se trefil Merhaut. Na 0:2 zvýšili až v  91. minutě, kdy v nastaveném čase prostřelil domácího brankáře Tichánek. Hosté si tak zaslouženě odvezli z Moravských Budějovic všechny tři body. Branky: Merhaut, Tichánek. Rozhodčí: Švehla. 100 diváků.

VELKÁ BÍTEŠ – ŽIROVNICE 2:2 (1:2)
Domácí po prvním poločase prohrávali o jednu branku. Po změně stran se jim podařilo vyrovnat, ale na otočení výsledků už nezbyly síly. Branky: Dvořák 2 – Pokorný, Pahu. Rozhodčí: Fabeš. 130 diváků.

ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU – PACOV 2:0 (2:0)
Domácí si vystříleli své vedení již v první půli a zaslouženě si tak připisují tři body do tabulky a nadále potvrzují, že patří ke špičce. Naopak hosté se stále nemohou chytit. Branky: Pátek, Kysilko. Rozhodčí: Šťastný. 100 diváků.