bystřice zvládla derby

22.05.2012 20:40

NOVÁ VES BYSTŘICE 1:2

Bystřice vstoupila do derby aktivněji a výsledkem byla rychlá branka z 9. minuty, kdy pohotový Prášil dorazil odražený míč po rohovém kopu. Nová Ves však vyrovnala hru a za pár minut i skóre, když Ondřejka přehlavičkoval Trávníčka. V 19. minutě využil Illek nedorozumění domácí obrany a vrátil hostům vedení, 1:2. Ideální příležitost ke srovnání dostali domácí v závěru prvního poločasu.
Chocholáč rukou vyrazil míč směřující do opuštěné branky, byl vyloučen, jenže Trávníček Havlíkovu penaltu vystihl. Po pauze se domácí snažili o tlak, ale jediným výsledkem byla šance z 82. minuty, kdy Petr Šandera z malého vápna netrefil branku.

Góly: 16. Ondřejka 9. Prášil, 19. Illek. Rozhodčí: Bína. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (42. Chocholáč).

Diváci: 200. Poločas: 1:2.

Nová Ves: P. Novotný Kubík, Havlík, P. Šandera, J. Šandera T. Novotný, R. Novotný (18. Nečas), Ondřejka (59. Krejčí), Nejedlý Bureš, Čech.

Bystřice: Trávníček Hrubeš, Vícha, Chocholáč, Mitáš P. Nepejchal (74. Padrtka, 89. Špatka), Zbytovský, Z. Sklenář, Illek Prášil, Holý.

Nejlepší hráči: Ondřejka Prášil, Illek.