BYSTŘICE – SAPELI POLNÁ 4:0

29.08.2011 17:42

Hned od začátku si Bystřice vypracovala převahu a hosty dlouhou dobu držel ve hře skvělými zákroky Koubek. Nestačil až na Prášilovu přízemní ránu k tyči. Stejný hráč ještě do přestávky po centru Radka Sklenáře zvýšil domácí náskok.
Také po změně stran diktovala tempo hry Bystřice. Prášil se tentokrát zapsal mezi nahrávače, když po pěkné kombinaci našel Karáska. Střídající mladíček se prosadil i pět minut před koncem a stanovil tak konečnou podobu výsledku.

Góly: 32. a 42. Prášil, 72. a 85. Karásek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Bystřice: Dudáš – R. Sklenář, Veselý, Chocholáč, Mitáš – Zbytovský, Z. Sklenář, Padrtka (59. Špatka) – Čech (62. Karásek), Prášil (74. Hrubeš), Holý.

Sapeli Polná: Koubek – Slezák, Tržil, Reiterman, Zeman – Morkus (76. Černý), Špendlíček, Brnický, Barák – Zamazal (71. Vacek), Rychtecký.

Nejlepší hráči: Prášil, Karásek – Koubek.