BYSTŘICE – M. BUDĚJOVICE 2:2

29.08.2011 17:46

Bystřice začala očekávaným náporem, čáru přes rozpočet ji ale udělal Stehlík, který proměnil ojedinělou akci hostů. Domácí se postupně rozjížděli, ale naráželi na výtečného Kloudu, který zejména Prášilovi a Holému likvidoval jednu šanci za druhou.
Ve druhé půli už se ovšem oba bystřičtí střelci dočkali. Nejprve Holý vyrovnal po kombinační akci a vedení na stranu domácích strhl Prášil. A nemuselo zůstat jen u jednogólového vedení, ovšem Klouda v brance dál čaroval. Jeho výkon Budějovicím nakonec přinesl i bod, když Bystřici nevyšla ofsajdová past a osamocený Marek Černý prostřelil Trávníčka.

Góly: 57. Holý, 73. Prášil – 17. L. Stehlík, 84. Marek Černý. Rozhodčí: Kliner. ŽK: bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Bystřice: Trávníček – R. Sklenář (78. Vícha), Veselý, Chocholáč, Mitáš – Zbytovský, Z. Sklenář (73. Špatka), Illek, Holý – Čech (63. Krošlák), Prášil.

M. Budějovice: Klouda – Buďa, Toman, L. Šplíchal, Novotný – Švanda (68. Karel Svoboda), Škoda, Veselý, Stehlík – Marek Černý, Kamil Svoboda (79. Šindelář).

Nejlepší hráči: Z. Sklenář, Prášil – Klouda.