Bystřice byla nakonec ráda za remízu

19.11.2011 14:05

Fotbalisté Bystřice nevyužili ve 12. kole krajského přeboru možnosti bodově srovnat krok s vedoucí Starou Říší a s Okříškami doma se štěstím remizovali.

BYSTŘICE OKŘÍŠKY 1:1

Okříšky Bystřici vůbec nepouštěly do kombinace, a tak byla hra plná nepřesností a souhra vázla. Přesto mohl v 15. minuté Prášil z malého vápna otevřít skóre, ale trefil jen brankáře Fialu. Z brejku mohlo udeřit i na druhé straně, ale Kotrbův lob skončil nad brankou. Po přestávce domácí zvýšili aktivitu, několikrát šli sami na brankáře Fialu, ale ten byl neprůstřelný. Ze stupňujícího tlaku se paradoxně prosadil střídající Miroslav Řezáč a poslal Okříšky do nečekaného vedení. V 90. minutě ale uchránil svůj mančaft od pohromy bystřický kanonýr Prášil, křižnou ranou překonal Fialu.

Góly: 90. Prášil - 86. Miroslav Řezáč. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:2. Diváci: 130. Poločas: 0:0.

Bystřice: Trávníček Vícha, Chocholáč, Veselý (46. Hrubeš), Mitáš Čech (77. Cacek), Zbytovský, Z. Sklenář, Illek Prášil, Holý (80. Karásek).

Okříšky: Fiala Zeman (80. Miroslav Řezáč), Voda (86. Klíma), Tekal, Večeřa Tůma, Jančok, Dočkal, Jůza Martin Řezáč, Kotrba.

Nejlepší hráči: Z. Sklenář, Mitáš - Fiala.