béčko padlo opět v závěru

02.04.2012 20:39

BYSTŘICE B VRCHOVINA B 1:2

Ve vyrovnaném derby rezerv se hrálo za velmi náročných podmínek. „Utkání by více slušela remíza, ale hosté byli šťastnějším týmem,“ řekl trenér Bystřice Jan Dufek.

Rozhodující momenty zápasu se odehrály až po hodině hry. V 65. minutě kopala Vrchovina přímý kop, gólman Trávníček jen promáchl a míč se snesl k brankové čáře, kde se objevil jako první Procházka, 0:1. Bystřice zareagovala po rohovém kopu, kdy se k odraženému míči dostal König, a bylo srovnáno. Všechny body nakonec připadly lídrovi I. B třídy, když si bystřická obrana dávala přednost, u balonu se zčistajasna zjevil střídající Kalich a rozhodl o konečném výsledku.

„Odehrál se divácky atraktivní zápas ve vysokém tempu, pro nás bohužel se smolným koncem,“ uzavřel Dufek.

Góly: 75. König 65. Procházka, 82. Kalich. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Bystřice B: Trávníček Zítka, Lukš, Hrubeš, Kozáček Cacek (71. Čech), Sklenář, Padrtka (63. Nepejchal), König Horák, Karásek (54. Andrejs).

Vrchovina B: P. Skryja Mrkos, O. Poul, Polnický (56. Mužátko), J. Skryja O. Šustáček (46. Kalich), Petr Sodomka, Procházka, Blažíček Komínek, Josífek.