béčko opět s prázdnou

29.09.2011 17:57

ROZSOCHY BYSTŘICE B 3:0

Domácí šli od první minuty za vítězstvím. V úvodní pětadvacetiminutovce postupovali hned čtyřikrát sami na brankáře, ale míč za Zbraňkova záda dokázal dotlačit jen Kučera. Po půlhodině hry přidal druhý gól Kalvoda, který svůj rohový kop parádně zatočil přímo do branky.

Ve druhé půli se osmělili i hosté, ale přímou střelu na gólmana Juračku za celý zápas nevyslali. Definitivní pojistku zaznamenal střídající Vrtěna, jenž zpečetil konečný výsledek utkání na rozdíl tří branek. „Jsem hlavně rád, že jsme konečně udělali tři body,“ spadl velký kámen ze srdce domácímu kouči Pavlu Burešovi, který se z výhry radoval poprvé v letošní sezoně.

Góly: 14. Kučera, 33. Kalvoda, 89. Vrtěna. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 3:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0.

Rozsochy: Juračka Gál, Zítka, Šibor, Klimeš Ambrož, Kalvoda, Šafránek, Prosecký (85. Vrtěna) Kučera (40. Holý), Slavíček (75. Petr Bureš).

Bystřice B: Zbraněk Lukš, Zítka, Kozáček (59. Palosz), M. Svoboda Nepejchal (46. J. Svoboda), Andrejs, König, Špatka Horák, Cacek.