béčko dovezlo bod

30.04.2012 14:43

KŘIŽANOV BYSTŘICE B 2:2

Na úvodní gól zápasu se čekalo do 38. minuty, kdy se prosadil hostující Zítka. Křižanov se po pauze oklepal a začal hrát aktivněji. Domácí kouč Fňukal poslal ve 49. minutě na hřiště Davida Nobichta a tento tah se ukázal jako mistrovský. Výše jmenovaný hráč nejdříve rozvlnil síť z hranice šestnáctky a posléze se po centru z pravé strany nejlépe zorientoval v závaru před brankářem. Rázem to bylo 2:1.

Druhý gól Křižanovské uchlácholil a do zakončení se dostávala Bystřice. Její pokusy ale končily buď mimo, nebo v náručí gólmana Bajera. V 78. minutě byl ve vápně faulován jeden z bystřických útočníků a Lukš z penalty vyrovnal. V závěru se šance střídaly na obou stranách, ale pátý gól už nepadl.

Góly: 57. a 62. D. Nobicht - 38. Zítka, 76. Lukš (PK).

Rozhodčí: Stratený. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Křižanov: Bajer Sedláček, Invald, J. Nobicht, Pálka Němec (58. Kolouch), Trnka, Petr (49. D. Nobicht), Láznička Horníček, Studený.

Bystřice B: Zbraněk Zítka, Kozáček, Lukš, Padrtka, Cacek (46. Karásek), Nepejchal, Andrejs, König, Horák, Špatka.