béčko dovezlo bod

29.08.2011 17:50

PŘIBYSLAVICE – BYSTŘICE B 3:3

Vše v podstatné z první půle se odehrálo v úvodní desetiminutovce. Hosté se z první šance ujali vedení, kdy z dorážky otevřel skóre Horákem. Domácí odpověděli v 10. minutě únikem Petze.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Hned po třech minutách opět z prvního útoku vrátil Bystřici vedení střídající Karásek. Přibyslavice podruhé srovnaly v 70. minutě překvapivou střelou Masopusta z trestného kopu. Nováček I. B třídy se potřetí v zápase ujal vedení v 78. minutě, kdys se podruhé trefil znovu po odrazu míče od tyče Horák. Výhru hostí odmítl v 81. minutě Man, který hlavou vyrovnal na konečných a zasloužených 3:3.

Góly: 10. Petz, 77. Masopust, 81. Man – 3. a 78. Horák, 48. Karásek. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Bystřice B: Zbraněk – Hrubeš, Lukš, Andrejs, Tomášek (85. Svoboda) – Cacek, Fulneček, Padrtka, König (46. Karásek) – Horák, Špatka.