béčko doma bodovalo naplno

06.10.2011 20:34

BYSTŘICE B STUDENEC 2:1

Domácí byli v zápase dlouho lepším týmem, nicméně jim chybělo důraznější zakončení. Jedno z nich předvedl v 35. minutě David Čech, který stál po individuální akci Cacka a jeho nepovedené střele na správném místě. Místo výraznějšího vedení se šla Bystřice do kabin jen s hubeným náskokem.

Ten po hodině hry navýšil vlastním gólem Strnad a vše směřovalo k poklidnému konci zápasu. Místo něj se ale hrstka diváků dočkala dramatu. V 76. Minutě snížil Chalupa a domácí se museli až do závěrečného hvizdu strachovat o vítězství. Všechny tři body nakonec udržel pro Bystřici Svoboda, který v 90. minutě stopl míč směřující mezi tři tyče na brankové čáře.

Góly: 35. D. Čech, 63. vlastní 76. Chalupa. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Bystřice B: Dudáš Zítka (55. Svoboda), Andrejs, Lukš, D. Čech Hrubeš (46. Kozáček), Fulneček (75. Nepejchal), Cacek, König Horák, Špatka.