Béčko bez bodu...

19.11.2011 14:06

TELČ BYSTŘICE B 3:2

Domácí začali dobře, byli aktivní, ale první gól dal hostující Hájek. Telč to nepoložilo, naopak, nadále byla lepší a ve 28. minutě vyrovnal po individuální akci Jakub Švec. Před pauzou nacentroval před branku Dolejský a David Všohájek dal přesnou hlavičkou podobu poločasovému výsledku 2:1.

Hosté se ale nevzdali, a ve druhé půlce srovnali krok. Domácí tým byl nucený faulovat ve vlastní šestnáctce a Lukš nabídnutou penaltou nepohrdl 2:2. Jenže radost Bystřice měla jepičí život. Tři minutu nato vyzval Jakub Švec ke skórování Bodláka, který se trefil náramně. Od té chvíle měli fotbalisté Telče dalších pět jasných šancí, ale střelcům se už zvýšit nepovedlo. Nic to však nezměnilo na tom, že Telč protrhla šňůru proher a mohla se po dlouhé době radovat z výhry.

Góly: 28. J. Švec, 43. D. Všohájek, 60. Bodlák - 14. Hájek, 57. Lukš (PK). Rozhodčí: Podoba. ŽK: Bez karet. Diváci: 80. Poločas 2:1.

Bystřice B: Zbraněk Zítka, Lukš, Kozáček, M. Svoboda (63. J. Svoboda) Cacek, Hrubeš, Andrejs, König Horák, Karásek.