Áčko zakončilo sezónu jen remízou

19.11.2011 14:08

H. BROD BYSTŘICE 1:1

Do první šance zápasu se dostal brodský Šimoníček, ale ani nadvakrát Trávníčka nepřekonal. Potom se hra vyrovnala a do vedení se dostali po individuální chybě Berkyho hosté, když přihrávku od brodského zadáka zužitkoval Krošlák. O přestávce musel trenér Slovanu Karel Kolesa udělat menší bouřku v kabině. „Musel jsem hráčům opět ukázat posuny a upozornit je na to, že Bystřice je hratelná,“ dodal Kolesa.

A domluva splnila svůj účel. Nejdříve mohl v 65. minutě vyrovnat Petřík, ale svoje sólo neproměnil. Povedlo se mu to až o deset minut později, kdy dorazil do sítě vyraženou střelu Sůvy. „Bod s Bystřící beru, i když jsou to dva minusové body do tabulky,“ poznamenal brodský kouč.

Góly: 75. Petřík 25. Krošlák. Rozhodčí: Dlouhý, ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

H. Brod: Skryja Berky, Novotný, nechvátal, Šnobl Hejkal (68. Sůva), Kunc, Šimoníček, Zeman, Havel Petřík.

Bystřice: Trávníček Vícha, Chocholáč, Holý, Mitáš Krošlák, Karásek (46. Čech), Vacek (84. Prášil), Sklenář Hrubeš, Illek.

Nejlepší hráči: Kunc Holý, Krošlák.