Áčko doma zaváhalo

30.04.2012 14:23

BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM – PACOV 1:1 (0:0)
Po bezbrankové první půli, se oba soupeři trefili do branky jednou a o body se tak dělí.

Hosté přijeli s jasnou taktikou a to kazit fotbal a to se jim dokonale povedlo.Domácí absolutně nevěděli co na ně hrát.Proto se šlo do kabin za stavu 0:0.
Do druhé půlky domácí přišli s lepším pohybem a na hřišti to bylo hned znát.A přišla i odměna po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Chocholáč a propálil vše co mu stálo v cestě 1:0.
Domácí se ale nechali vedením ukolébat a přišel trest z ojedinělé akci kdy hosté přešli půlku si domácí dali vlastní gól kdy Hrubeš přeloboval Trávníčka v bráně.1:1

Poté už se domácí nezmohli na odpověd ikdyž v poslední minutě měl vyloženou šanci Krošlák ale hostujicího golmana nepřekonal.

Bohužel domácí nevyužili zaváhání Staré Říše která také remízovala v Jemnicku 1:1 a proto rozestup zůstal v tabulce stejný.Už se  ale na vedoucí duo dotahuje Humpolec.
Do Humpolce zajíždí naši hráči toto úterý kdy odjezd je ve 14:00h autama.